Тиждень права

Організатор:
Психологічна служба, Костопільська спецшкола-інтернат
Дата початку:
05.12
Дата завершення:
07.12
Час початку:
14:00
Час завершення:
16:00
Місце проведення заходу:
Костопільська спецшкола-інтернат
Опис:

Право – це все те, що істинно і справедливо

Віктор Гюго

05-07 грудня У школі відбувся Тиждень права. Метою Тижня права було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-естетичного спрямування, сприяти формуванню правової свідомості особистості, удосконалювати уміння логічно мислити; виховувати доброзичливість, людяність, тактовність, відповідальність та толерантність до інших.

/Files/photogallery/1321/PC050217.JPG

Під час Тижня правової освіти у школі відбулися різноманітні заходи для учнів 1-10 класів, які підготувала психологічна служба закладу спільно з командою вчителів школи. Учні з великим задоволенням брали участь у заняттях з елементами тренінгу « Права та обов’язки » та «Захисти себе від ВІЛ». Для учнів 8 класів з метою підвищення рівня обізнаності та захищеності учнівської молоді від ВІЛ-інфікування, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та інтерактивну гру «Крок за кроком», яка сприяє набуттю учнями певного комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, прийняття виважених рішень. Учні мали змогу проаналізувати взаємозв’язки між безвідповідальним ставленням людини до власного здоров’я та ризикованою поведінкою, зокрема розглянути проблему ВІЛ/СНІДу та шляхи запобігання інфікуванню. Вчителем історії Вишніцькою І.Б та вчителями школи було проведено Квест серед учнів 8-10 кл. «Я знаю свої права». Також було показано відеолекторій «Свої права, дитино, знай та про обов’язки не забувай». До співпраці були залучені представник поліції Незгода О.В. та спеціаліст центру зайнятості.

/Files/photogallery/1321/PC050241.JPG /Files/photogallery/1321/PC050254.JPG /Files/photogallery/1321/PC050230.JPG

Під час заходів було охоплено учнів молодшої, середньої та старшої ланок. Приємно було, те що зустріч пройшла у форматі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких та знати не лише свої права,а й обов’язки.

/Files/photogallery/1321/PC050266.JPG

Більше фото в ГАЛЕРЕЇ