Виховний захід ВИБІР ПРОФЕСІЇ

Організатор:
Костопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Дата початку:
25.04
Дата завершення:
25.04
Час початку:
14:00
Час завершення:
15:00
Місце проведення заходу:
Костопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Опис:

25 квітня 2017 року у приміщенні Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч випускників закладу та працівників Центру. Директор Костопільського РЦСССДМ Катерина Олексіївна Фесюк розповіла учням про специфіку роботи Центру та озвучила перелік соціальних послуг, які надаються. Провідний спеціаліст Кравчук Тетяна Анатоліївна у своєму виступі звернула увагу учнів на аспекти вибору майбутньої професії, надала інформацію про заклади профосвіти області та України.

Спільно з фахівцем із соціальної роботи Мариною Анатоліївною Глущук учні розглянули типові помилки у виборі професії, пройшли експрес діагностику своїх нахилів та здібностей і зіграли гру «У світі професій». Разом із начальником відділу активної підтримки безробітних Костопільського районного центру зайнятості Світланою Василівною Лопушанською учні підсумували основи майбутнього вибору професії.

/Files/images/psiholog/vibr_profesy/1.jpg/Files/images/psiholog/vibr_profesy/2.jpg/Files/images/psiholog/vibr_profesy/3.jpg