Тиждень психологічної служби

Організатор:
Психологічна служба школи
Дата початку:
23.10
Дата завершення:
27.10
Час початку:
09:00
Час завершення:
16:40
Місце проведення заходу:
Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів
Опис:

Тиждень психологічної служби, що був проведений з 23 по 27 жовтня, зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з роботою психологічної служби пов’язаний увесь освітній процес.

Мета тижня - реалізація психологічного та соціального супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, сприяння пробудженню та збагаченню знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

Під час тижня проводилися заходи, що охоплювали різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, лекції, презентації, анкетування, виставки малюнків та плакатів. До участі були залучені всі учасники освітнього процесу.

ПонеділокВідкриття тижня, оформлення стенду психологічної служби. Проведення експрес-тестування "Геометрична фігура" . Вправа "Квітка мого настрою". Гра "Слідопит"

/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/100.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/101.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/102.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/103.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/104.jpg

Вівторок Заняття з елементами тренінгу "Чистота-друг дитини"

/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/1.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/2.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/3.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/4.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/5.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/6.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/7.jpg/Files/images/psiholog/tijden_psiholog/8.jpg