Віра в себе допомагає перемагати

Із 15 по 18 квітня 2019 року в м.Полтава пройшли фінальні змагання ХХVІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з футболу серед дітей із наслідками дитячого церебрального паралічу.

У змаганнях брала участь збірна команда Рівненської області.

За підсумками змагань команда Рівненської області посіла високе ІІ місце, переможцями стала команда Черкаської області, бронзові медалі виборола Волинська команда.

До складу збірної команди Рівненської області входив спортсмен ГО «Костопільський районний фізкультурно-спортивний клуб людей з інвалідністю «Сильні духом», вихованець КЗ «Костопільська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради Якимов Олександр.