Тиждень здоров’я та духовних цінностей

Організатор:
Психологічна служба Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів
Дата початку:
03.04
Дата завершення:
07.04
Час початку:
09:00
Час завершення:
16:40
Місце проведення заходу:
Костопільська спецшкола-інтернат
Опис:

У період з 03 по 07 квітня 2017 року у закладі пройшов тематичний тиждень здоров’я та духовних цінностей, приурочений Всесвітньому дню здоров’я. З метою збереження фізичного та психічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу, актуалізації уваги учнів на духовних цінностях в житті людини, а також попередження соціальнонебезпечних тенденцій, пов’язаних з темою суїцидальноспрямованих груп у соціальних мережах, психологічною службою закладу було проведено ряд заходів.

/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/1.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/2.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/3.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/4.jpg

03 квітня соціальним педагогом В.Ф. Компанець та практичним психологом І.В. Денисюк було проведене заняття з елементами тренінгу для учнів початкових класів «Мандрівка до країни Чистоти», на якому діти мали змогу в ігровій формі пригадати основні правила особистої гігієни та самообслуговування.

Упродовж тижня учні 5-10 класів відвідали тренінгові заняття з тем: «Цінуй життя» та «Твої життєві цінності», де було розглянуто мотиваційні відеоролики та проведено низку рольових ігор щодо розвитку саме духовної сфери життя учнів.

/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/11.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/12.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/13.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/14.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/15.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/16.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/17.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/18.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/19.jpg

05 квітня у заклад з виставою «Театр життя» завітали учні Костопільської ЗОШ №2. У театралізованому дійстві висвітлювались типові для підліткового віку соціальні небезпеки та шляхи їх уникнення.

/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/21.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/22.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/26.jpg

Окрім цього упродовж тижня усі охочі могли взяти участь у вікторині «Що я знаю про власне здоров’я», відповівши на 11 запитань. Переможцем став учень 6-А класу Токарчук Дмитро, друге місце розділили учениці 10-А класу Вітошко Марія та Павловська Анна, третє місце зайняли учні 10-А класу Макарчук Богдан, Овдійчук Денис та Воробей Владислав. Учасників нагороджено призами.

/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/31.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/32.jpg

Підсумком тижня стала презентація колажів «Духовні цінності людини», до створення яких активно долучалися як учні так і педагоги школи.

/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/41.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/42.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/43.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/45.jpg/Files/images/psiholog/tijden_zdorovya/47.jpg