Повернутися до звичайного режиму
Завдання для дистанційного навчання
До уваги учнів та батьків!

В зв’язку з продовженням терміну карантину та з метою якісного виконання навчальних програм з понеділка, 6 квітня, о 10:00 для учнів з 5 по 11 класи по всій країні стартує проект Всеукраїнська школа онлайн — уроки по телебаченню і в інтернеті з 11 предметів.

28 квітня, о 9:00 ранку в межах Всеукраїнської школи онлайн розпочинається трансляція уроків для початкової школи - відтепер проєкт покриває всі класи.

Дистанційний режим навчання буде тривати до закінчення карантину в Україні, дата якого наразі невідома

Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети:хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки.

Сподіваємось, що перегляд даних відео-уроків допоможе Вам краще зрозуміти новий навчальний матеріал.

КОЛИ І ДЕ ДИВИТИСЯ УРОКИ ОНЛАЙН

/Files/images/2020_rk/уроки 1-4 класи.jpg

  • 5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
  • 6-й клас – ZOOM та NewsOne;
  • 7-й клас – ZIK;
  • 8-й клас – «Індиго» та «УНІАН»;
  • 9-й клас – Рада та «UA: Культура».

Уроки транслюються щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починаються о 10:00 та закінчуються залежно від розкладу. Так, графік уроків такий:

1 урок – 10:00

2 урок – 10:30

3 урок (руханка) – 11:00

4 урок – 11:15

5 урок – 11:45

6 урок (руханка) – 12:15

7 урок – 12:30

Пам’ятайте, якщо запізнилися – не біда, всі уроки зберігаються в записі на нашому YouTube-каналі. Крім того, під час трансляції ви завжди можете почати її переглядати зі зручного для вас місця.

Детальніше про розклад уроків можна ознайомитися на сайті МОН

/Files/images/2020_rk/ROZKLAD-UROKIV.jpg

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154, у школі оголошено карантин з 12.03.2020р. до 03.04.2020 р.

Уряд продовжує карантин до 11 травня.

При ухваленні рішення в Кабміні спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня.

Водночас Уряд має чіткий план виходу з карантину. Він складається з 5 етапів.

Для його початку є дві умови.

По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%.

По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

За розрахунками Уряду, «День К» має настати 12 травня. Також є важливі завдання до цього часу, над якими працюють: поступово збільшують кількість тестувань, покращують забезпечення лікарень та медиків, запроваджують систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розробляють нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція.

Україна неодмінно повернеться до звичного ритму життя, але загроза, на жаль, найближчим часом не зникне. І ми разом з усім світом маємо навчитися жити за нових умов.

Терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
З метою якісного виконання навчальних програм, навчальні заняття, з учнями в умовах карантину, вчителі будуть здійснювати, шляхом використання дистанційних технологій (за допомогою соціальних мереж, груп Viber, Telegram, Google-диск, телефонному режимі, самостійного опрацювання тем) з наступним узагальненням і контролем після нормалізації епідеміологічної ситуації.

Шановні батьки!

Просимо Вас з розумінням віднестися до епідеміологічної ситуації в країні, та нагадуємо, що карантин це не канікули, контролюйте перебування своїх дітей і виконуйте всі вимоги карантинних заходи.
Також, допоможіть своїм дітям зорієнтуватись у нових формах навчання, які ми Вам пропонуємо.
Будьте здорові!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.
Відповідно цього рішення карантин продовжено і в нашому навчальному закладі, а також з 6 квітня продовжимо здійснення навчання з використанням дистанційних форм навчання, які практикували і до цього.

Кiлькiсть переглядiв: 776

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Комунальний заклад "Костопільська спеціальна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

35000, м. Костопіль, пров. Пушкіна, 3

Дата останньої зміни 26 Жовтня 2021

Фотогалерея